Місяць: Листопад 2020

10 найпопулярніших доменів в Україні

Нові доменні зони з’являються досить часто. Вони використовуються для реєстрації різних веб-сайтів в інтернеті. На території України найбільш популярним є домен верхнього рівня UA, на якому зареєстровано більшу частину сайтів країни.

Доменне ім’я формується відповідно до встановлених правил. Домен складається з декількох компонентів: домену першого рівня, кореневого та другого рівня, а також піддомену.

Домен верхнього рівня UA: історія та характеристики

UA – це домен верхнього рівня на території України. Він використовується для реєстрації нових сайтів, орієнтованих на українських користувачів. Як правило, піддомени другого рівня використовуються під час реєстрації торгових марок чи організацій комерційного характеру. Відповідно до чинного законодавства, реєстрація доменів другого рівня в доменній зоні можлива в тих випадках, коли найменування сайту повністю збігається з назвою торгової марки.

Виділений сервер: основні відмінності від VPS

Для розміщення сайтів у мережі потрібний сервер. Хостинг – це можливість розмістити ресурс на сервері провайдера за певну плату. Існує кілька можливих варіантів рішення, які користуються популярністю. Традиційні провайдери йдуть, тому що не забезпечують необхідну функціональність та продуктивність.

Найпопулярнішим стає розміщення веб-сторінок на віртуальних або виділених серверах. Також використовуються хмарні технології, які суттєво знижують обчислювальну потужність. Вибір того чи іншого рішення залежить від напряму діяльності, цілей та трафіку. Щоб підібрати хостинг, важливо враховувати багато факторів.

Як встановити на сайт на SSL-сертифікат?

Розміщення сайту за протоколом HTTPS забезпечить більш високі позиції та підвищить рівень безпеки. Захищеність інформації користувача формується за рахунок використання SSL-сертифіката. Підключення до безпечного протоколу допомагає краще розпізнаватись пошукачами в процесі обробки. Google швидше проводить індексацію для сайтів за протоколом HTTPS.

В результаті збільшується цільовий трафік, веб-сторінка займає вищі позиції. За адресою переходить більше клієнтів, що збільшує відвідуваність. HTTPS став загальним стандартом. Сайти з HTTP мають менший рівень довіри, поступово йдуть на другий план, відзначаються пошуковими системами як підозрілі. Має сенс перейти на новий домен. Для цього дотримуються необхідної інструкції.

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén