Хостинг в Україні

за вигідною ціною
Вибрати тариф

RX START

85.00 грн. в місяць

RX BASIC

170.00 грн. в місяць

RX BUSINESS

220.00 грн. в місяць

RX STUDIO

269.00 грн. в місяць

Виберіть термін оплати

Переваги віртуального хостингу

clock-blue

Швидкий старт

Панель управління дозволяє активувати хостинг онлайн, без нашої участі. Ви зможете управляти своїми послугами самостійно відразу після регістарціі.
money-blue

Зручна оплата

Ми надаємо різні способи оплати, які дають можливість швидко оплатити та активувати послугу. Підтримуємо оплату Visa/MasterCard, Приват24, термінали самообслуговування та інші.
rapid-transport-blue

Швидкий перенесення файлів

Ми знаємо, що клієнти часто зазнають труднощів при перенесенні сайтів. Ми цінуємо час наших клієнтів, тому готові швидко і безкоштовно перенести сайт з старого хостингу.
setting-blue

Апаратне забезпечення

Високопродуктивні сервера Hewlett-Packard, Dell дають можливість забезпечити відмовостійкість Вашим сайтам. Для зберігання даних ми використовуємо високошвидкісні SSD дисків.
mail-blue

Мобільність ел. пошти

Використовуючи наш хостинг, ми надаємо Вам мобільність в роботі з електронною поштою. Маючи інтернет в будь-якій точці світу, Ви завжди зможете достукатися до своєї пошти.
terminal-setting

Панель управління

Швидкий графічний інтерфейс під управлінням Plesk ONYX забезпечує Вам приємне обслуговування хостингу і зручність в роботі навіть при невеликих знаннях комп'ютерних технологій.
cluster-operation-principle

Принцип роботи віртуального хостингу

Хостинг з використанням хмарних технологій в Україні - набагато стабільніше і вигідніше, ніж звичайного. Завдяки платформі CloudLinux кожен клієнт ізольований і має виділені ресурси процесора та оперативної пам'яті. Ваш хостинг-аккаунт розміщується в окремому оточенні, «сусіди» по серверу не вплинуть на його роботу.

Оформити послуги хостинг сайтів ви можете безпосередньо на нашому сайті, скориставшись нашим веб інтерфейсом.

Хостинг в Україні від «RX-NAME» забезпечить роботу вашого сайту 24 години на добу і сім днів на тиждень. Технічні фахівці «RX-NAME» уважно стежать за станом мережевий і серверної інфраструктури, тому ми гарантуємо, що ви будете позбавлені від неприємних збоев зі зв'язком.

Якщо нам знадобиться провести профілактичні роботи, всі наші клієнти повинні бути поінформовані про це за кілька днів - так ви будете позбавлені від неприємних несподіванок і можливих збитків, пов'язаних з неробочим станом сайту.

Хостинг в Україні за вигідною ціною

Хостинг: український, російський, міжнародний або будь-який інший - наріжний камінь будь-якої діяльності в Інтернеті, яка передбачає функціонування сайту. Можна витратити колосальні кошти на дизайн, верстку і наповнення графічним і текстовим контентом вашої сторінки, але якщо у вашого сайту не буде надійного хостингу, всі старання пройдуть даром.

Надійний хостинг - не завжди дорого, компанія «RX-NAME» пропонує вам купити хостинг на тривалий термін за вигідною і конкурентної вартості. Наша організація відноситься до числа найнадійніших хостерів. У зв'язку з тим, що українська доменна зона охоплює більш вузьку аудиторію, надійність функціонування української хостингу істотно вище, а «падіння» сайтів трапляються вкрай рідко. Серед інших переваг від «RX-NAME» слід назвати зручне управління, що дозволяє в найкоротші терміни налаштувати ваш сайт, оперативно оплатити його продовження, а також провести цілий ряд додаткових налаштувань в автоматичному режимі або звернутися в службу підтримки, де вам із задоволенням допоможуть.

Детальніше про
хостинг тарифи
RX START
85.00 грн. в місяць
RX BASIC
170.00 грн. в місяць
RX BUSINESS
220.00 грн. в місяць
RX STUDIO
269.00 грн. в місяць
Об`єм диска, ГБ 10 20 40 70
Трафік Необмежений Необмежений Необмежений Необмежений
Кількість сайтів 5 10 20 Необмежений
Поштових скриньок 5 500 1000 Необмежений
Кількість оперативної пам'яті RAM, МБ 512 1024 2048 3072
Баз даних MySQL 5 Необмежений Необмежений Необмежений
Розмір кожної бази MySQL Необмежений Необмежений Необмежений Необмежений
Користувачі FTP 20 50 100 Необмежений
Система управління БД phpMyAdmin
Резервне копіювання даних щодня щодня щодня щодня
Підтримка MySQL 5.х.х
Підтримка PHP 5.3 – 8.1
Бекап-менеджмент
Субдоменів Необмежений Необмежений Необмежений Необмежений