Виділені сервера

Повний контроль. Потужність і надійність.
Вибрати конфігурацію

Конфігурація виділеного сервера

processor
Процесор
operational-memory
Оперативна пам’ять
storage
Сховище
network
Мережа
software-security
Програмне забезпечення

Виберіть термін оплати

Переваги виділених серверів

os

Вибір операційної системи

Для виділеного сервера доступні безкоштовні операційні системи: Linux, OpenSUSE, Ubuntu, Debian, Fedora Core, а також CentOS. Так само можна встановити платну систему Microsoft Windows 2012,2016.
tools-transparent

Установка і настройка сервера

Адміністратори дата-центру налаштують і встановлять сервер під ваші завдання. Установка сервера займає від 1 до 48 годин, в залежності від конфігурації. Перед здачею клієнтові, сервер проходить тестування.
terminal

Дистанційне управління

Використовуючи IP KVM і дистанційну перезавантаження, клієнти отримують повний набір необхідних інструментів для дистанційного керування сервером. У тому числі отримати доступ до BIOS, віддалено включити або виключити сервер.
sofa

Зручність в управлінні

Наша компанія надає зручне управління виділеним сервером, яке дозволяє самостійно управляти і вирішувати виниклі питання і проблеми з сервером.
support-hp

Безкоштовна підтримка 24/7

Працівники нашої компанії завжди забезпечать Вам технічну підтримку, допоможуть і проконсультують у будь-яких питаннях. Ви можете задати питання через особистий кабінет або зателефонувати в службу підтримки.
free-car

Безкоштовне перенесення сервера

Ваш ресурс працює на виділеному сервері або хостингу? І вам не вистачає ресурсів? Наші фахівці безкоштовно перенесуть ваш проект без відключення.

Оренда виділеного сервера

Головна спеціалізація нашої компанії - хостинг серверів. Якщо Вам необхідний якісний хостинг з відмінним обслуговуванням, то тоді звертайтеся до нас. Всі наші клієнти отримують налагоджені і повністю готові до роботи виділені сервери!

Оренда серверів - це послуга, в першу чергу призначена для великих інтернет-проектів і різних мережевих ресурсів з високою відвідуваністю. Для ідеальної функціональності без будь-яких збоїв потрібні великі ресурсовитрати і забезпечення необхідного рівня безпеки. І наша компанія готова взяти на себе повну відповідальність за обслуговування таких серверів і надання відповідних послуг!

dedicated-servers

Оренда сервера

У нас працюють досвідчені фахівці, які готові вирішувати найскладніші завдання. Ми зуміли накопичити достатній досвід, щоб зараз правильно розставляти пріоритети і допомагати всім без винятку клієнтам в подоланні тих чи інших труднощів. Якщо Ви замовляєте у нас послугу оренди сервера, то ми в свою чергу беремо на себе відповідальність за результат. Ми точно знаємо, які саме якості цікавлять наших клієнтів: функціональність, стабільність, безпеку, висока продуктивність.

Головна наша перевага полягає в тому, що ми надаємо ідеальне рішення для створення успішного мережевого проекту, а також всіляко сприяємо розвитку бізнесу!

Якщо ви плануєте створити великий корпоративний ресурс, популярний сайт з високою відвідуваністю, веб-студію або інший онлайн-проект, то тоді варто звернутися до нас. Оренда виділеного сервера для подібних цілей - ідеальне рішення!

Ми пишаємося тим, що наші виділені сервери допомогли багатьом клієнтам. Вони стали тією основною, на якій можна було вже вибудовувати прибутковий і прибутковий бізнес. Це свого роду крок вперед, тому ми і зараз чекаємо нових клієнтів, які готові рухати далі і досягати нових висот!

У наш час інтернет стає практично ключовим інструментом, що сприяє розвитку будь-якого бізнесу. Багато компаній готові створювати власні сайти, корпоративні ресурси або інтернет-магазини для вирішення поставлених завдань. Саме тому стає популярнішою оренда сервера, Україна в цьому плані переживає справжній підйом. З'явилася потреба в професійних провайдерів, готових освоювати нові технології та впроваджувати передове обладнання. І якщо необхідно знайти виділений сервер, Україна має в своєму розпорядженні достатньо розвинутим сегментом. Але вибирати необхідно тільки відповідальних партнерів. І таким партнером готова стати наша компанія, тому що ми маємо в своєму розпорядженні сучасним потужним обладнанням і досвідченим персоналом!