SSL сертифікати

Захистіть дані ваших відвідувачів
Вибрати SSL

Domain Validation

Базовий захист і перевірка власника сайту

🎁 PositiveSSL акція

Один сайт
299.15 грн. на рік

GeoTrust QuickSSL Premium

Один сайт
2530.99 грн. на рік

RapidSSL Wildcard

Один сайт + піддомени
5256.41 грн. на рік

Виберіть термін оплати

Organization Validation

Базовий захист і перевірка власника сайту

InstantSSL

Один сайт
1425.24 грн. на рік

GeoTrust True BusinessID

Один сайт
3366.45 грн. на рік

Multi-Domain SSL

Кілька сайтів
4085.36 грн. на рік

Виберіть термін оплати

Extended Validation

Базовий захист і перевірка власника сайту

SSL Web Server with EV

Кілька сайтів
6413.58 грн. на рік

EV SSL

Один сайт
6837.42 грн. на рік

EV Multi-Domain SSL

Кілька сайтів
11629.10 грн. на рік

Виберіть термін оплати

Гарантія повернення коштів

Гарантія повернення коштів

Якщо ви раніше не співпрацювали з нашою компанію та бажаєте нас перевірити або сумніваєтесь, чи влаштує вас обраний сертифікат, можете сміливо оформлювати замовлення. Наша компанія гарантує вам повернення коштів на протязі 30 днів з моменту замовлення послуги без роз’яснення причин.

Бренди SSL сертифікатів

secure-connection

RapidSSL Certificates

visitor-data-protection

GeoTrust Certificates

seo-effect

Symantec SSL Certificates

seo-effect

Comodo Certificates

seo-effect

Sectigo SSL Certificates

seo-effect

DigiCert Certificates

secure-connection

Безпечне з'єднання

SSL сертифікат надає можливість вашому сайту працювати по захищеному протоколу HTTPS.
visitor-data-protection

Захист даних відвідувачів

Персональні та платіжні дані ваших клієнтів буду захищені складним шифруванням.
seo-effect

SEO-ефект і довіра клієнтів

Сайтам на яких встановлено SSL сертифікат довіряють клієнти та пошукові системи
defend-your-traffic

Захисти свій трафік

Захист SSL забезпечує конфіденційність передачі даних між сервером і клієнтом через TCP/IP завдяки шифруванню. Будь-який поважаючий себе власник сайту, який хоче домогтися високої відвідуваності, повинен думати про безпеку і захист інформації, а для цього необхідний клієнтський сертифікат SSL.

Хочете підвищити конкурентоспроможність вашого бізнесу? Тоді необхідно думати про безпеку. У нас можна купити SSL сертифікат в Україні за вигідними цінами, так що це не стане тягарем для бюджету.

SSL сертифікат - ваша безпека

Безпека - один з найважливіших критеріїв оцінки послуг, що надаються. Наша компанія продає тільки найсучасніші рішення на ринку SSL сертифікації. Тому займаючись пошуком необхідного продукту, вам просто необхідно звернути увагу на наші умови надання SSL сертифікату.

Компанія RX-NAME пропонує вигідні умови для своїх клієнтів. Перед тим як купити сертифікат SSL, кожен бажаючий може скористатися пробним безкоштовним періодом. Це дозволить провести тестування сайту і налаштувати його відповідно до всіх вимог, також визначитися, який саме тип протоколу необхідний. Після цього вже можна вільно SSL сертифікат купити для постійного користування.

ssl-certificate-our-security

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН SSL-СЕРТИФІКАТ?

Перш за все це потрібно вам, для безпеки ваших клієнтів або захист інформації про платежів, які передає клієнт. Зробіть ваш бізнес більш конкурентоспроможним і збільште прибуток! А клієнти будуть почувати себе набагато комфортніше і з задоволенням будуть мати з вами справу, тому що вони знають, що їх особиста інформація знаходиться в надійних руках

Якщо ви не маєте досвіду установки сертифіката або часу, але дорожите безпекою своїх клієнтів, тоді ми пропонуємо можливість установки сертифіката за Вас. Якщо ви віддаєте перевагу зробити це самі, тоді скористайтеся нашими покрокові інструкції.

Створення такої системи вимагає певних витрат сил і часу. Однак ми розуміємо, що тільки так можна надати сервіс, який відповідає вимогам часу. Ми маємо в своєму розпорядженні достатній досвід і необхідними ресурсами, щоб зробити все необхідне для цього. У нас є необхідне обладнання: сучасні сервери популярних брендів HP та Dell, які здатні вирішувати навіть найскладніші завдання.

Поширенні запитання

Це криптографічний протокол, що забезпечує безпечне з'єднання клієнта з сервером, що дозволяє в першу чергу захистити передачу даних від зловмисників. Зараз це стандарт, прийнятий IETF, і який використовується по всьому світу. Якщо ви вирішили придбати SSL сертифікат, значить ви серйозно замислюєтеся над безпекою та над відповіднюстю високим стандартам обслуговування свого сайту і ведення бізнесу.
Наша компанія пропонує великий і широкий вибір різних сертифікатів від провідних постачальників. Доступні варіанти за привабливими цінами.
Якщо ви не маєте досвіду установки сертифіката або часу, але дорожите безпекою своїх клієнтів, тоді ми пропонуємо можливість установки сертифіката за Вас. Якщо ви вважаєте за краще зробити це самі, тоді скористайтеся нашими покроковими інструкціями. Встановлення SSL-сертифіката для Клієнтів хостингу здійснюється безкоштовно.
Так, ми пропонуємо платну підтримку установки сертифікатів SSL, яку ви можете оформити відразу або додатково після оформлення замовлення. Після чого досить повідомити нам інформацію про сервер або веб-хостингу, необхідну для встановлення SSL.
Ціни на SSL можуть бути абсолютно різними. Найпростіші сертифікати можуть коштувати 6 $, найдорожчі – більше 10 000 $. Розрахунок вартості SSL-сертифікату залежить від популярності бренду, надійності центра сертифікації SSL, типом шифрування, заявленій страховці, адаптивності для мобільних пристроїв.

Залишились питання? Напишіть нам