Реферальна програма

Отримайте до 20% прибутку з кожного сплаченого замовлення.

Компанія RX-NAME пропонує своїм клієнтам можливість як додаткового,так і основного заробітку! Запрошуючи до компанії нових користувачів,через унікальне реферальне посилання, ви отримуєте до 20% прибутку зкожного замовлення.

Якщо полюбляєте вести блог, маєте веб-сайт або справляєте враження налюдей, вам сподобається приєднатись до нашої реферальної програми.

Кожного разу, коли ви згадуватимете про нас, ми будемо відстежуватитрафік, що надходить до нашого сайту по унікальному ідентифікаторупартнера та з кожного успішного реферала ви будете отримувати прибуток.

Referral Money

Навіщо приєднуватись до реферальної програми RX-NAME?

Коміссія

Коміссія до 20%

visitor-data-protection

Будь який користувачможе брати участь

seo-effect

Необмежена кількістьрефералів

Many ways to spread

Велика кількість способів розповсюдження

No prepayment required

Для участі у програміне потрібна передплата

Convenient partnership management

Зручне керуванняпартнерством

Правила реферальної програми RX-NAME

Ви можете брати участь у цій реферальній програмі тільки у у тому випадку, якщо:
  • Ви прийняли наші умови надання послуг;
  • Ваш акаунт RX-NAME не був призупинений або заблокований;
  • Ви та реферали, яких ви привели – виконали та продовжуєте дотримуватись правилреферальної програми.
  • Щоб отримувати комісію за реферала, ця людина повинна сплатити замовлення у RX-NAME протягом 30 днів після переходу.

Реферальна виплата буде затримана на 30 днів, перед тим, як вона може буди сплачена. Будь яке порушення цих правил на протязі цього періоду означає, що комісія може бути втрачена.

Ваша накопичена комісія повинна складати не менш 500 грн. виведення коштів.

Якщо, згідно законодавства будь-якої країни ми повинні утримати комісію платежу, що призначався вам, ми зробимо це за власний кошт та сплатимо вам усю суму без відрахувань.

Ми пропонуємо різноманітні способи сплати, в залежності від вашої країни, включаючи банківські перекази, нарахування на карту Visa/MasterCard або криптовалюту. Проте, задля платежів у деякі країни нам може знадобитись вирахувати комісію RX-NAME, банківські або інші платежі за транзакції третіх осіб перед сплатою вам чистої суми.

Щоб мати право на отримання комісійних за цією програмою, ви повинні виконувати наші умови надання послуг.

Реферальна програма продовжує свою дію за умови, якщо протягом календарного року після останнього замовлення за вашим унікальним реферальним посиланням було замовлено та оплачено не менше однієї послуги на сайті RX-NAME.UA, інакше нарахування комісій припиняється та реферальний баланс обнулюється.

Під отриманим вами повідомленням про видалення або деактивацію мається на увазі, що ви втрачаєте усі комісійні, які заробили.

Повідомлення про видалення або деактивацію, отримане особою, яку ви привели або будь-яке інше порушення умов обслуговування цією особою означає, що ви втрачаєте комісійні, які ви заробили завдяки цій особі.

Порушення авторських прав на вашому акаунті лишає вас права на участь у реферальній програмі та призведе до втрати накопиченої комісії.

Ми можемо призупинити дію вашого акаунту та відсторонити вас від участі у цій реферальній програмі тимчасово або назавжди на наш розсуд.

Ми можемо закрити , призупинити або змінити цю програму в буть який час. Змінені правила будуть застосовуватись до усіх майбутніх рефералів. Якщо ми остаточно завершимо цю програму, мі сплатимо усі комісії, що підлягають сплаті згідно із цими правилами на протязі 30 днів після закриття.