VPS хостинг

Віртуальні сервери на швидкісних SSD-дисках
Вибрати тариф

VM-1Gs

111.00 грн. в місяць

VM-2Gm

173.25 грн. в місяць

🎁 VM4G-SALE акція

266.40 грн. в місяць

VM-6Gi

400.00 грн. в місяць

VM-10G

640.01 грн. в місяць

software-security
Програмне забезпечення
backup
Резервні копії

Виберіть термін оплати

Переваги віртуального сервера VPS

sofa

Гнучкість і зручність

Сайту тісно на хостингу, а виділений сервер надлишковий? Використання віртуального сервера VPS забезпечить більше можливостей і потужності для вашого сайту.
settings-green

Наші технології

Панель управління віртуальним сервером і Xen-віртуалізація дасть вам повний контроль над віртуальним сервером, можливість моніторингу використання ресурсів і налаштування DNS.
road-sign-green

Управління DNS

Наш безкоштовний сервіс управління DNS дає Вам повний контроль і управління ДНС записами ваших доменних імен. Ви зможете додавати свої домени і управляти всіма NS-записами.
diamond-green

Надійність

На серверах працюють модулі пам'яті ECC RDIMM, які вміють моментально коригувати помилки, а також апаратний RAID-контролер, який зарезервує дані на випадок поломки диска.
ssd-rocket-green

SSD диски

Швидкісні SSD диски помітно поліпшать швидкість завантаження і роботи вашого сайту, завдяки більшій продуктивності дискової системи введення/виводу даних.
support-hp-green

Безкоштовна підтримка 24/7

Працівники нашої компанії завжди забезпечать Вам технічну підтримку, допоможуть і проконсультують у будь-яких питаннях. У будь-який час Ви можете задати питання через особистий кабінет.

VPS хостинг

Віртуальні виділені сервери VPS - це унікальне поєднання ціни, продуктивності і потужності. За допомогою нашої панелі управління, Вам дається можливість повністю управляти і контролювати свій віртуальний сервер. При придбанні віртуального сервера ви отримуєте виділений ip адресу, гарантовану кількість пам'яті, операційну систему, root - доступ, а також кваліфіковану технічну підтримку.

Без власного сайту в даний час не обходиться практично жодна поважаюча себе компанія. Нерідко на початку існування сайту він розміщується на недорогому хостингу, проте з часом його можливостей починає не вистачати. Компанія RX-NAME пропонує вам оптимальний варіант вирішення цього завдання: ви можете купити VPS хостинг і розмістити свій сайт на виділеному віртуальному сервері, що працює на надійному обладнанні.

Операційні системи

Чи не знайшли цікаву для вас OS? Напишіть нам до відділу продажів
Ubuntu

Ubuntu

16.04, 18.04, 20.04, 22.04
CentOS

CentOS

7, 8
FreeBSD

FreeBSD

12.1
Debian

Debian

10
Windows Server

Windows Server

2012, 2016, 2019

Віртуальний сервер

Часто VPS сервер стає альтернативою іншим способом розміщення сайту - оренду або купівлю виділеного сервера. Далеко не завжди таке рішення оптимально, оскільки витрати на підтримку і технічне обслуговування обладнання можуть виявитися надмірними. У порівнянні з іншими варіантами розміщення сайтів VPS сервер має наступні переваги: ви можете вибрати тарифний план, найкращим чином відповідає вашим потребам; стабільність роботи VPS забезпечується досвідченими фахівцями; ви повністю контролюєте свій сайт і можете гнучко управляти його роботою.

Якщо ви вирішили використовувати віртуальний сервер для розміщення сайту, слід визначитися, якими параметрами буде володіти віртуальна машина, саме від цього буде залежати вартість послуги. Деякі параметри є загальними для всіх тарифних планів. У будь-якому випадку ви зможете вибрати деякі характеристики операційної системи, яка буде використовуватися, а також отримаєте виділений IP-адресу. Ціна на VPS хостинг залежить в першу чергу від необхідного вам обсягу пам'яті на жорсткому диску, обсягу оперативної пам'яті і продуктивності процесора. Крім того, ви можете отримати більш вигідні умови, оплачуючи віртуальний сервер на тривалий термін.

Офіційний сайт компанії часто є важливим ресурсом для залучення потенційних клієнтів. Стабільність його роботи в результаті впливає на репутацію вашої компанії. Тому дуже важливо, щоб віртуальна машина, можливість користування якою вам надає компанія RX-NAME, працювала стабільно і забезпечувала практично стовідсоткову доступність ваших сайтів. Розміщення сайту на віртуальному сервері може стати новим етапом в його розвитку і відкрити вам більш широкі можливості.

Поширенні запитання

Наш дата-центр, спроєктований за стандартом Tier-III знаходиться на території України.
Після активації віртуального серверу ви одразу отримаєте до нього повний доступ, що дозволить встановлювати будь яке ПО, використання якого не суперечить законодавству України.
У вартість VPS, входить виділення ресурсів для віртуального серверу та автоматичне встановлення операційної системи. Бекапування не входить до базових налаштувань серверу. Ви можете налаштувати його самотужки. При необхідності ви можете звернутись за консультацією до нашої підтримки через особистий кабінет.
Наші технічні спеціалісти можуть допомогти вам із встановленням панелі керування. Для цього вам потрібно буде написати у нашу техпідтримку. Ви також можете встановити панель власноруч.
Для віртуальних серверів в нашій компанії використовується Xen віртуалізація.
Якщо є необхідність збільшити потужність вашого віртуального серверу, вам потрібно перейти на більш потужний тариф.
Так, ми гарантуємо повернення коштів на протязі 30 днів з моменту активації замовлення.
Так, якщо потрібно, ми підключимо IPv6 до вашого VPS замовлення. Для підключення, вам потрібно написати у підтримку через ваш особистий кабінет.

Залишились питання? Напишіть нам