Трансфер домена

www. www. www. www. www.

При трансфері термін дії домену продовжується на 1 рік від дати закінчення.

support-24x7x365

Підтримка 24/7

Служба підтримка допоможе розібратися в будь-яких питання з трансфером цілодобово
free-domain-transfer

Безкоштовний трансфер доменів

Візьмемо на себе всі питання пов'язані з трансфером доменного імені в нашу систему.
private-registration

Приватна реєстрація

Послуга приватній реєстрації допоможе приховати контактні дані власника домену.
dns-management

Управління DNS

Надаємо безкоштовний сервіс повного командування всіма NS-записами для ваших доменів

Трансфер домена

what-is-domain-name

При перенесенні доменного імені від інших реєстраторів на обслуговування RX-NAME, ви будете мати повний контроль з управління Вашим доменом, а також доступ до автоматизованої панелі управління з багатьма додатковими сервісами, такі як (управління НС-серверами, Приватна реєстрація, Блокування від переносів, безкоштовні NS сервера і т.д)

Перенесення доменів .УКР, .org.ua, com.ua, kiev.ua, .rv.ua, km.ua, khmelnitskiy.ua, .ks.ua, .pl.ua, .if.ua, .uz.ua , .cv.ua, cn.ua від псевдорегістратора абсолютно безкоштовний і не вимагає ніяких фінансових витрат.

Що Ви отримаєте після перенесення домену?

mask-colorful

Приватна реєстрація

Всі зареєстровані домени потрапляють в загальнодоступну базу доменів "WHOIS". Будь-який бажаючий може отримати контактні дані власника домену. Послуга приватній реєстрації дозволяє приховати контактні дані про власника.
lock-colorful

Блокування трансферу

Блокування трансферу захистить ваш домен від несанкціонованого перенесення до іншого реєстратора. Зловмисники не зможуть вкрасти ваш домен і ви будете впевнені в безпеці.
double-road-sign-colorful

Легкий процес перенесення

Ми намагаємося максимально спростити всі технічні процеси в нашій панелі управління. Процес перенесення домену від іншого реєстратора повністю автоматизований і не вимагає нашої участі.

SSL сертифікат - безкоштовно

browser-colorful

При перенесенні доменного імені до нас від інших реєстраторів і покупці хостингу, ви можете отримати безкоштовний SSL-сертифікат Let's Encrypt. Цей сертифікат випускається терміном на 3 місяці з можливістю продовження. Коли закінчиться термін дії сертифіката, наша панель управління продовжить його автоматично.

Сертифікат від Let's Encrypt не дає всіх переваг платних сертифікатів, але це повноцінний сертифікат безпеки, який захистить дані відвідувачів вашого сайту.