Приєднуйтесь до партнерської програми

Наші послуги – частина Вашого бізнесу.

Компанія RX-NAME є одним з найбільших реєстраторів доменних імен. В нас гнучкі критерії для отримання вигідних партнерських тарифів, низької ціни на реєстрацію та перенос доменів.

Користуйтесь нашою панеллю керування для ручної реєстрації доменів ваших клієнтів та керування ними, або використовуйте наш API для автоматизації та інтеграції у існуючі системи.

Якщо ви станете нашим партнером, ви зможете впровадити нашу систему у свій бізнес та розпочати заробляти разом із нами. Компанія RX-NAME також надає вам додаткові знижки на SSL сертифікати, хостинг, VPS, сервери та інші приємні бонуси й привілеї.

API

Наша партнерська програма ідеально підійде для:

Агентства

Агентства
Фрілансери

Фрілансери
Розробники

Розробники
IT-компанії

IT-компанії

Стати партнером легко!

Наша головна ціль – створення комфортних умов для партнерів.


 

Подайте заявку на отримання статусу партнера

Отримайте партнерський статус

api-effect

Користуйтесь API та отримуйте вигоду

Особливості керування API

Реєстрація доменів та керування ними

Із нашим API ви отримуєте доступ до повного набору інструментів, які дозволяють віддалено керувати вашим обліковим записом.

Модулі та плагіни

Ми підготували декілька модулів для самих популярних програм керування та створили SDK, щоб ви із легкістю змогли розробити власний додаток

Нескінченні можливості

Перевірте документацію, щоб побачити усі можливості, які ми вам пропонуємо.

REST API відповідь

api code response

Перевага партнерських тарифів

Давайте поспілкуємось про прибуток. Інтегруйте нашу систему продажу доменів у свій бізнес та розпочніть заробляти. Чим більше доменів зареєструють ваші клієнти, тим більшим буде ваш прибуток.

Популярні домени
Партнер 1
Партнер 2
Партнер 3
Партнер 4

API функціонал для роботи з доменами

Додайте реєстрацію доменів до вашого бізнесу за допомогою API PESTful, яка дозволить продавати домени напряму вашим клієнтам на вашому веб-сайті або у додатку. Сплати за реєстрацію або процес подачі заявки немає. Щоб розпочати, просто згенеруйте ключ API через особистий кабінет.

Поширенні запитання

RX-NAME – один з найбільших реєстраторів, що створив партнерську програму та API для підприємців і веб-розробників, щоб розпочати свій бізнес з перепродажу доменів та хостингу. Ваші клієнти залишаються вашими, ми не маємо доступу до бази даних із вашими клієнтами.
Щоб стати нашим партнером, достатньо зареєструватись, отримати схвалення партнерського статусу та ознайомитись із партнерською угодою.
Так, після реєстрації та узгодження вам потрібно прийняти Умови використання для партнерів, щоб стати учасником партнерської програми.
У нас є менеджер по роботі з партнерами, який надає підтримку та може відповісти на будь-які ваші запитання стосовно програми. Якщо у вас є технічні питання або ви бажаєте обсудити партнерську програму, менеджер по роботі з клієнтами завжди зможе вам допомогти.
Оформити партнерський статус може будь хто – ми співпрацюємо з фізичними, юридичними особами та індивідуальними підприємцями.

Залишились питання? Напишіть нам