NVMe VPS хостинг

Віртуальні сервери на швидкісних NVMe-дисках
Вибрати тариф

NVMe-1G

149.60 грн. в місяць

NVMe-2G

220.00 грн. в місяць

NVMe-4G

334.40 грн. в місяць

NVMe-6G

484.00 грн. в місяць

NVMe-10G

774.40 грн. в місяць

NVMe-12G

1121.90 грн. в місяць

NVMe-16G

1485.55 грн. в місяць

NVMe-20G

1614.43 грн. в місяць

NVMe-24G

1847.38 грн. в місяць

NVMe-32G

2207.98 грн. в місяць
software-security
Програмне забезпечення
backup
Резервні копії

Виберіть термін оплати

Переваги віртуального сервера VPS NVMe

sofa

Гнучкість та комфорт

Чи відчуваєте ви, що ваш сайт обмежений хостингом, та водночас виділений сервер здається занадто великою інвестицією? Використання хмарного VPS сервера може стати ідеальним рішенням, надаючи вашому сайту більше ресурсів та потужності для ефективної роботи.
settings-green

Технологічні переваги

Наша контрольна панель для VPS та технологія Xen-віртуалізації забезпечують повне управління вашим віртуальним сервером. Ви отримаєте доступ до детального моніторингу ресурсів та зручних інструментів для налаштування DNS, що дозволяє оптимізувати роботу сервера з максимальною ефективністю.
road-sign-green

Керування DNS

Скористайтеся нашим безоплатним сервісом для управління DNS, щоб мати абсолютний контроль над DNS-записами ваших доменів. Це дасть вам можливість легко додавати домени та управляти всіма NS-записами, забезпечуючи надійність та ефективність вашої онлайн-присутності.
diamond-green

Надійність системи

Наші сервери оснащені модулями пам'яті ECC RDIMM, які забезпечують миттєве виправлення помилок, та апаратним RAID-контролером, що гарантує резервне копіювання даних у разі виходу з ладу жорсткого диска, забезпечуючи високу надійність зберігання інформації.
ssd-rocket-green

NVMe Диски

Диски NVMe пропонують значно вищу швидкість порівняно зі стандартними SSD, відкриваючи нові горизонти продуктивності для вашого сайту. Вони використовують прямий доступ до шини PCIe, що забезпечує миттєве читання та запис даних, роблячи завантаження сайту та обробку запитів надзвичайно швидкими.
support-hp-green

Цілодобова безкоштовна підтримка

Наша команда технічної підтримки завжди готова допомогти Вам з будь-якими питаннями чи проблемами. Ми пропонуємо безкоштовну консультацію та допомогу цілодобово. Ви можете звернутися до нас у будь-який час через ваш особистий кабінет.

VPS хостинг із NVMe дисками

Віртуальні сервери (VPS) від нашої компанії це оптимальне рішення, яке поєднує доступність, високу продуктивність та потужність. З нашою інтуїтивно зрозумілою панеллю управління, ви отримаєте повний контроль над своїм віртуальним сервером. Кожен VPS оснащений виділеною IP-адресою, запевненою кількістю RAM, обраною операційною системою та кореневим доступом, не кажучи вже про професійну технічну підтримку, яка доступна цілодобово.

У наш час, жодна респектабельна компанія не може обійтися без власного сайту. Часто на старті, сайти розміщуються на спільному хостингу, але з часом його ресурси можуть стати недостатніми. Наша компанія пропонує вирішення цієї проблеми з VPS хостингом на базі дисків NVMe, які значно перевершують традиційні SSD за швидкістю. Звичайні SSD пропонують швидкість читання та запису близько 500 МБ/с, в той час як NVMe диски можуть досягати швидкостей до 3500 МБ/с, забезпечуючи миттєву відгук на запити користувачів та високу швидкість завантаження сторінок вашого сайту.

Операційні системи

Чи не знайшли цікаву для вас OS? Напишіть нам до відділу продажів
Ubuntu

Ubuntu

16.04, 18.04, 20.04, 22.04
CentOS

CentOS

7, 8
FreeBSD

FreeBSD

12.1
Debian

Debian

10
Windows Server

Windows Server

2012, 2016, 2019

Віртуальний сервер з NVMe дисками

Вибір віртуального сервера (VPS) є критичним кроком для розвитку вашого бізнесу в інтернеті. VPS від нашої компанії RX-NAME пропонує високопродуктивне рішення з використанням найновіших дисків NVMe, що забезпечують високу швидкість читання та запису даних, значно перевищуючи традиційні SSD диски. Така інновація дозволяє вашому сайту завантажуватися миттєво, забезпечуючи найкращий досвід для ваших користувачів. З нами ви отримуєте не тільки вибір операційної системи та виділену IP-адресу, але й повний контроль над ресурсами вашого VPS, що дозволяє гнучко масштабувати послуги відповідно до ваших потреб.

При виборі VPS, важливо враховувати не тільки характеристики сервера, але й якість підтримки, яку надає наша компанія. Стабільна робота та висока доступність вашого сайту на наших серверах з NVMe дисками підвищує репутацію вашої компанії та сприяє зростанню довіри клієнтів. Обравши наші послуги, ви також маєте можливість вигідної оплати за довгострокове користування, що робить інвестиції у VPS ще більш привабливими. Перейшовши на віртуальний сервер з NVMe дисками від RX-NAME, ви відчуєте новий рівень швидкості та надійності роботи ваших веб-ресурсів.

Поширенні запитання

Наш дата-центр, спроєктований за стандартом Tier-III знаходиться на території України.
Після активації віртуального серверу ви одразу отримаєте до нього повний доступ, що дозволить встановлювати будь яке ПО, використання якого не суперечить законодавству України.
У вартість VPS, входить виділення ресурсів для віртуального серверу та автоматичне встановлення операційної системи. Бекапування не входить до базових налаштувань серверу. Ви можете налаштувати його самотужки. При необхідності ви можете звернутись за консультацією до нашої підтримки через особистий кабінет.
Наші технічні спеціалісти можуть допомогти вам із встановленням панелі керування. Для цього вам потрібно буде написати у нашу техпідтримку. Ви також можете встановити панель власноруч.
Для віртуальних серверів в нашій компанії використовується Xen віртуалізація.
Якщо є необхідність збільшити потужність вашого віртуального серверу, вам потрібно перейти на більш потужний тариф.
Так, ми гарантуємо повернення коштів на протязі 30 днів з моменту активації замовлення.
Так, якщо потрібно, ми підключимо IPv6 до вашого VPS замовлення. Для підключення, вам потрібно написати у підтримку через ваш особистий кабінет.

Залишились питання? Напишіть нам