www. www. www. www. www.

Скільки коштує зареєструвати домен

Наші ціни на реєстрацію доменів є одними з найвигідніших на ринку
Доменна зона
Реєстрація Продовження Перенесення Відновлення
Доменна зона
Реєстрація Продовження Перенесення Відновлення
Доменна зона
Реєстрація Продовження Перенесення Відновлення
Зареєструвати домен
Всі ціни вказані за обслуговування протягом 12 місяців.
support-24x7x365

Підтримка 24/7

Допоможемо зареєструвати, продовжити або перенести домен в будь-який час доби
free-domain-transfer

Безкоштовний трансфер доменів

Самостійно запитаємо необхідні документи і вирішимо питання передачі домену в нашу систему.
private-registration

Приватна реєстрація

Надаємо послугу приховування контактних даних з публічного реєстру WHOIS
dns-management

Управління DNS

Безкоштовно паркуємо домени и відаємо NS-сервера від компанії
RX-NAME.

Зачем нужно
доменное имя?

what-is-domain-name

Придбання, наприклад, українського домену - не тільки хороший старт для створення сайту, чия аудиторія буде сконцентрована на Україні, а й хороший засіб для довгострокового вкладення своїх коштів. Бізнес в Інтернеті є однією з найдинамічніших сфер на території СНД - користувачам постійно потрібні нові доменний імена за прийнятною вартістю.

У нас ви можете зареєструвати домен в зонах: .com, .ua, .biz, .in, .pro, .pw і ін. Наші розцінки на доменні імена - одні з найдоступніших на всій території СНД. Для зручності використання домену, а також оперативного управління сайтом, ми пропонуємо повний інструментарій налаштувань, за допомогою яких ви зможете отримати всю необхідну інформацію про ваш сайт протягом декількох хвилин.

Що ви отримаєте після реєстрації домена?

mask-colorful

Приватна реєстрація

Приватна реєстрація доменів дає можливість реєструвати домен і при цьому зберегти повну конфіденційність особистої інформації в загальнодоступній базі даних Whois. Дана послуга надається платно.
lock-colorful

Блокування трансферу

Зручна функція, яка допоможе вам заблокувати свій домен від перенесення до іншого реєстратора, забезпечить захист від крадіжки і перенесення домену. Використовуючи цю функцію, ви будете впевнені в безпеці вашого домену.
double-road-sign-colorful

Переадресація домену

Переадресація доменного імені дає можливість направити доменне ім'я на вказаний вами URL-адресу. Всі записи для домену будуть зберігатися на наших серверах.

Підтримка SSL

browser-colorful

Купуючи доменне ім'я, ви так само можете придбати SSL сертифікат безпеки для вашого сайту. Купівля SSL-сертифіката, дасть можливість вашому сайту працювати по протоколу HTTPS. З'єднання HTTPS - це безпечне з'єднання, дані які передаються за таким протоколом захищені складною системою шифрування. Такі протколи використовують банки і інтернет-магазини, щоб захистити покупців від крадіжки платежів.

Встановивши SSL сертифікат, ви захистите персональні і платіжні дані ваших відвідувачів, а так само у вашого сайту піднімуться позиції у видачі пошукових систем.