У сучасному світі ведення бухгалтерського обліку здебільшого базується на використанні спеціалізованих програм та технологій. Однак, перед тим як приступити до їх використання, необхідно забезпечити надійне та безперебійне функціонування сервера, на якому ці програми будуть функціонувати.

Останнім часом у бухгалтерській сфері найкращими та найбільш популярнішими у застосуванні стають саме виділені сервери. Тож у цій статті ми більш детально ознайомимося з ними, розглянемо їхні переваги та як саме обрати їх.

Чому варто обрати виділений сервер?

Виділений сервер – це тип сервера, який повністю призначений для використання лише однією організацією або компанією. Ось кілька переваг, які надає виділений сервер для введення бухгалтерії:

 1. Висока надійність. Використання виділеного сервера забезпечує стабільну та надійну роботу програм бухгалтерського обліку. Ви не будете залежати від інших користувачів, які можуть впливати на продуктивність сервера.
 2. Безпека даних. У сфері бухгалтерського обліку дуже важливо забезпечити конфіденційність та захист даних. Виділений сервер дозволяє вам зберігати дані на власному сервері, що зменшує ризик несанкціонованого доступу до важливих фінансових даних.
 3. Масштабованість. Виділений сервер надає гнучкість управління ресурсами. Ви можете легко збільшити обсяг пам’яті, потужність процесора та дискового простору залежно від потреб вашої бухгалтерської програми.
 4. Контроль. Отримавши виділений сервер, ви отримуєте повний контроль над ним. Ви можете налаштувати сервер так, як вам потрібно, встановити необхідне програмне забезпечення та здійснювати резервне копіювання даних.

Як обрати виділений сервер?

Вибір виділеного сервера для бухгалтерського обліку є важливим кроком у забезпеченні ефективності та безперебійності роботи бухгалтерських програм. Тому при його виборі варто враховувати кілька ключових характеристик. Серед них:

 1. Надійність та доступність. Важливо забезпечити високу доступність сервера для забезпечення безперебійної роботи бухгалтерських програм. Тож обирайте хостинг-провайдера, який гарантує високий рівень надійності та має мінімальний час простою.
 2. Швидкість та продуктивність. Бухгалтерські програми можуть бути вимогливими до ресурсів сервера, особливо при роботі з великим обсягом даних. Переконайтеся, що обраний вами сервер має достатньо потужності процесора, оперативної пам’яті та швидкого дискового простору для оптимальної продуктивності.
 3. Безпека. У сфері бухгалтерського обліку безпека даних є критично важливою. Тому зосередьте увагу на тому,  які заходи безпеки надає провайдер сервера, такі як захист від хакерських атак, шифрування даних чи резервне копіювання.
 4. Масштабованість. Переконайтеся, що обраний сервер має можливість масштабування. Бухгалтерські дані можуть із часом зростати, тому важливо мати можливість легко розширювати обсяг пам’яті та потужності сервера за потребою.
 5. Технічна підтримка. Важливо мати можливість отримати швидку та якісну підтримку у разі проблем. До прикладу у RX-NAME ви можете зв’язатися із службою підтримки у будь-який час доби і вирішити одразу всі нагальні питання. Це надає змогу не відкладати щось на деякий час, а владнати тут і зараз.
 6. Ціна. Врахуйте бюджет вашої організації при виборі сервера та оберіть належне співвідношення «ціна-якість» саме для вас.
 7. Географічне розташування. Якщо важливо мати швидкий доступ до сервера, то найкраще оберіть провайдера, який має серверні центри у вашому регіоні.

Пам’ятайте, що правильний вибір сервера допоможе забезпечити надійну та продуктивну роботу вашої бухгалтерської програми, забезпечуючи його ефективне та безперебійне функціонування. У свою чергу при виборі виділеного сервера слід враховувати потреби саме вашої програми і компанії.

На сайті RX-NAME ви можете більш детально ознайомитися із характеристиками виділеного сервера та його перевагами. Наша служба підтримки проконсультує з усіх питань та допоможе обрати найоптимальніший варіант для вас.