Розміщення серверів у дата-центрі

У наших попередніх статтях ми неодноразово згадували, що розміщення серверів – це ключовий фактор, що впливає на безперебійну роботу, продуктивність та безпеку вашого бізнесу. Однак зберігання серверного обладнання у власному офісі може бути ризикованим та невигідним, тому все більше компаній обирають послугу колокейшн – розміщення серверів в спеціалізованому дата-центрі.

Давайте пригадаємо, що дата-центр – це сучасний комплекс, обладнаний для забезпечення оптимальних умов роботи серверного обладнання, який є досить популярним серед багатьох компаній світу. В Україні їх ж налічується декілька і сьогодні серед них ми б хотіли належну увагу надати саме дата-центру SERVER.UA.

Чому ж взагалі варто вибирати розміщення серверів в дата-центрі, а не в офісі?

Тут все дуже просто. Адже кожен дата-центр, як-от і SERVER.UA, має наступні переваги: надійність та безпека, швидкість та продуктивність, мережева безпека та управління серверами.

Надійність та безпека

Якщо розглядати аспект «надійності та безпеки», то ми виділяємо такі характеристики як:

 • Безперебійне живлення. Дата-центр обладнаний резервними генераторами та джерелами живлення, що гарантує безперебійну роботу серверів навіть у випадку перебоїв з електропостачанням.
 • Система охорони. Дата-центр цілодобово охороняється кваліфікованою службою безпеки та оснащений системами відеоспостереження й контролю доступу.
 • Системи пожежогасіння. Дата-центр обладнаний сучасними системами пожежогасіння та раннього оповіщення, що мінімізує ризик пошкодження серверів.

Швидкість та продуктивність

Що ж до «швидкості та продуктивності», то тут ми визначаємо наступні характеристики:

 • Швидкісні канали зв’язку. Дата-центр підключений до високошвидкісних каналів зв’язку, що забезпечує максимальну швидкість та продуктивність роботи серверів.
 • Сучасне обладнання. Дата-центр оснащений сучасним серверним та мережевим обладнанням, що знову ж таки гарантує вам безперебійну роботу та високу продуктивність.

Мережева безпека

Якщо ж розглядати аспект «мережевої безпеки», то тут варто згадати про:

 • Захист від DDoS-атак. Дата-центр обладнаний системами захисту від DDoS-атак, що також гарантує безперебійну роботу вашого сайту або веб-додатку.
 • Фізичний захист. Дата-центр обладнаний системами фізичного захисту мережі, що водночас мінімізує ризик несанкціонованого доступу.

Управління серверами

Ну й на останок, розглядаючи аспект «управління серверами», пам’ятайте про наступне:

 • Віддалений доступ. Ви можете отримати віддалений доступ до своїх серверів 24/7 з будь-якої точки світу.
 • Технічна підтримка. Дата-центр може пропонувати своїм клієнтам кваліфіковану технічну підтримку 24/7, яка також є й у SERVER.UA.

Переваги дата-центру ми розібрали, але чому ж саме необхідно вибирати послугу колокацію серверів?

Колокація серверів – це вигідне рішення для будь-якого бізнесу, що дозволяє кожному:

 • знизити витрати: вам не потрібно витрачатися на придбання та обслуговування серверного обладнання, а також на оплату електроенергії та оренду приміщення;
 • підвищити надійність: ваші сервери будуть розміщені в дата-центрі з надійним енергопостачанням, системами охорони та пожежогасіння;
 • збільшити продуктивність: ваші сервери будуть підключені до високошвидкісних каналів зв’язку та сучасного мережевого обладнання;
 • забезпечити безпеку: ваші сервери будуть захищені від DDoS-атак, несанкціонованого доступу та інших загроз.

Тому, якщо ви ще в пошуку оптимального рішення – пам’ятайте, що SERVER.UA пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг з розміщення серверів, а також експертні консультації з вибору оптимального рішення для вашого бізнесу. Більше інформації про них ви знайдете на сайті за посиланням або за номером телефону 0800-210-404.

Робіть перші кроки до власного успіху та безпеки вже сьогодні, щоб отримати надійне, безпечне та високопродуктивне розміщення серверів!

Хай щастить!