virtual-hosting

Віртуальний хостинг від 85 грн. в місяць

Хостинг Україна - гарантія того, що ваш сайт буде працювати 24 години на добу і сім днів на тиждень. Технічні фахівці RX-NАМЕ уважно стежать за станом мережевий і серверної інфраструктури, тому ми гарантуємо, що ви будете позбавлені від неприємних перепадів зі зв'язком. Якщо нам знадобиться провести профілактичні роботи, всі наші клієнти повинні бути поінформовані про цьому за кілька днів -так ви будете позбавлені від неприємних несподіванок і можливих збитків, пов'язаних з неробочим станом сайту.

Тарифи на хостинг
vps-servers

VPS сервери від 111 грн. в місяць

Часто VPS сервер стає альтернативою іншим способом розміщення сайту - Оренда або купівлі виділеного сервера. Далеко не завжди таке рішення оптимально, оскільки витрати на підтримку і технічне обслуговування обладнання можуть виявитися надмірними. У порівнянні з іншими варіантами розміщення сайтів VPS сервер має наступні переваги. ви можете вибрати тарифний план, найкращим чином відповідає вашим потребам;

Вартість VPS
dedicated-servers

Виділені сервери від 2131.94 грн. в місяць

Головна спеціалізація нашої компанії - хостинг серверів. Якщо Вам необхідний якісний хостинг з відмінним обслуговуванням, то тоді звертайтеся до нас. Всі наші клієнти отримують налагоджені і повністю готові до роботи виділені сервери! Оренда серверів - це послуга, в першу чергу призначена для великих інтернет-проектів і різних мережевих ресурсів з високою відвідуваністю. Для ідеальної функціональності без будь-яких збоїв потрібні великі ресурсовитрати і забезпечення необхідного рівня безпеки.

Виділені сервери

Хостинг в Україні

Український хостинг - недорогий і доступний варіант, який оптимально підійде для сайтів, розрахованих на охоплення української аудиторії, та створенні сайтів дзеркал. Якщо ви вже придбали доменне ім'я в нашій компанії, ми рекомендуємо Вам відразу ж придбати недорогий хостинг від RX-NAME.

У зв'язку з тим, що українська доменна зона охоплює більш вузьку аудиторію, надійність функціонування української хостингу істотно вище, а «падіння» сайтів трапляються вкрай рідко. Серед інших переваг від RX-NAME слід назвати зручне управління, що дозволяє в найкоротші терміни налаштувати ваш сайт, оперативно оплатити його продовження, а також провести цілий ряд додаткових налаштувань в автоматичному режимі або звернутися в службу підтримки, де вам із задоволенням допоможуть.