Хостинг 1С-Бітрікс

за вигідною ціною
Вибрати тариф

BITRIX-5G

192.03 грн. в місяць

BITRIX-10G

230.88 грн. в місяць

BITRIX-20G

386.28 грн. в місяць

Виберіть термін оплати

Переваги хостингу 1С-Бітрікс

clock-blue

Швидкий старт

Панель управління дозволяє активувати хостинг онлайн, без нашої участі. Ви зможете управляти своїми послугами самостійно відразу після регістарціі.
money-blue

Швидкісні SSD диски

Щоб систем Бітрікс працювала з максимальною продуктивністю, ми використовуємо швидкісні SSD диски. Ніяких гібридних технологій і SSD-кешування, тільки справжні SSD.
rapid-transport-blue

Швидкий перенесення файлів

Ми знаємо, що клієнти часто зазнають труднощів при перенесенні сайтів. Ми цінуємо час наших клієнтів, тому готові швидко і безкоштовно перенести сайт з старого хостингу.
setting-blue

Оптимізований для Бітрікс

Хостинг налаштований і оптимізований для роботи системи 1С: Бітрікс, так як вона вимагає спеціалізовані конфігурації для забезпечення стабільної і коректної роботи.
mail-blue

Мобільність ел. пошти

Використовуючи наш хостинг, ми надаємо Вам мобільність в роботі з електронною поштою. Маючи інтернет в будь-якій точці світу, Ви завжди зможете достукатися до своєї пошти.
terminal-setting

Панель управління

Швидкий графічний інтерфейс під управлінням Plesk ONYX забезпечує Вам приємне обслуговування хостингу і зручність в роботі навіть при невеликих знаннях комп'ютерних технологій.

Принцип роботи хостингу

1С-Бітрікс (1С-Bitrix) - це популярна платна система для створення сайтів будь-якої складності - від невеликих корпоративних сайтів до великих інформаційних порталів та інтернет магазинів, а також інших масштабних проектів, наприклад соціальних мереж.

Не секрет, що 1С-Бітрікс - дуже потужна і функціональна система управління сайтом і контентом. Бітрікс висуває підвищені вимоги до продуктивності хостингу, і щоб показати всі свої можливості, потрібні особливі налаштування хостинг-сервера, на відміну від звичайного хостингу.

Хостинг RX-name є сертифікованим Хостинг та Бізнес Партнером компанії 1С-Бітрікс - всі тарифні плани та налаштування перевірені співробітниками компанії на відповідність вимогам і стандартам.

Хостинг для 1С: Бітрікс в Україні за вигідною ціною

Компанія «RX-NAME» одна з небагатьох українських компаній, яка пропонує спеціалізовані тарифні плани для продукту «1С-Бітрікс». Хостинг для Бітрікс оптимізований і налаштований не так як звичайний хостинг, а з урахуванням вимог для цієї системи і рекомендацій розробників.

Сайти під управлінням системи Бітрікс можуть розміщуватися на віртуальному хостингу і на віртуальних серверах. Віртуальний хостинг для Бітрікс відрізняється низькою ціною, але при цьому він забезпечує стабільність і правильну роботу системи. Такий варіант розміщення є найбільш доступним для маленьких і середніх проектів.

Детальніше про
хостинг тарифах
BITRIX-5G
192.03 грн. в місяць
BITRIX-10G
230.88 грн. в місяць
BITRIX-20G
386.28 грн. в місяць
Вибрати тариф